Junioři zdolali Litoměřice

22.1.2013Petra Skopcová

Značně oslabené Litoměřice přijely v neděli na berounský led změřit své síly s našimi juniory. Ti si byli vědomi své šance a po celý zápas se snažili svého soupeře udolat rychlostí a nasazením. Litoměřice však dokázaly držet s Medvědy krok a ještě devět minut před koncem třetí třetiny srovnaly stav utkání. O konečném vítězi musel tedy rozhodnout penaltový rozstřel, ve kterém podržel Tomáš Mastík a Medvědi si tak připsali nejen druhou výhru pod novým vedením, ale i druhý bod ze zápasu.

4:3s.n.
26.kolo, neděle 20.1.2013, 17:00
Třetiny: 1.1, 2:1, 0:1 - 1:0 Branky a nahrávky: 7. Kopec (Míka), 28. Tomášek (Tuček), 39. Ottomanský (Zahradník, Kopec), rozhodující nájezd Patrik Pondělík - 7. Brandejský (Náprstek), 25. Purma (Hajn, Krejča), 51. Krejča (Brandejský, Pavlata) Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:3 - 4:3.
Beroun: Mastík (Vokál) - Halada, Drda, Slavev, Varačka, Topolczan, Míka, Janoušek, Pondělík, Pour, Petr, Zahradník, Kopec, Ottomanský, Tuček, Machek, Tomášek, Finstr. Trenér: Zdeněk Pata.

Litoměřice: Kácha (Michajlov) - Šikner, Opava, Keltner, Purma, Pavlata, Šindelář, Shchyhelski, Náprstek, Kauschitz, Brandejský, Hajn, Krejča. Trenér: Jan Kučera, Martin Tvrzník.